Møt oss

Møt oss

Har du spørsmål om å studere ved NHH hører vi gjerne fra deg. På denne siden får du oversikt over hvor og når du kan komme i kontakt med oss.

Bilde av studentambassadører fra NHH. Foto: Silje Katrine Robinson

Skolebesøk

I perioden januar - mars besøker vi videregående skoler over hele landet. Liste over skoler og datoer blir lagt ut på denne siden i desember.

Er du allerede NHH-student og har lyst å fortelle om NHH på din tidligere videregående skole, ta kontakt med oss.

Åpen dag

Onsdag 7. mars åpner vi dørene og inviterer til mini-forelesninger, omvisninger og andre aktiviteter. Følg med for program. 

besøk OSS

Vil du se hvordan vi har det på NHH, er det bare å komme på besøk. Ønsker du omvisning, ta kontakt på marked@nhh.no, så finner vi en dag som passer. Du kan også booke en avtale med en studieveileder dersom du har konkrete spørsmål knyttet til opptak eller lignende.

Livesendinger på Facebook

Vi sender live på Facebook i mars, og tar opp temaer knyttet til studier på NHH. Spør oss om det du lurer på og vi svarer deg på direkten eller etter sending. Episodene fra mars 2017 er fortsatt tilgjengelig på vår Youtube-kanal.

Epost, telefon og sosiale medier

Vi er selvsagt også tilgjengelig på e-post, telefon og via sosiale medier. Ta kontakt, og vi svarer deg så raskt vi kan.

Klikk på ditt fylke og se når vi besøker din skole

  • Akershus - Østfold

    Akershus - Østfold

    04. januar
    08:30 - 11:30
    Sandvika vgs.
    04. januar
    12:15 - 14:30
    Eikeli vgs.
    05. januar
    08:20 - 11:20
    Dønski vgs.
    05. januar
    12:10 - 15:10
    Valler vgs.
    08. januar
    08:30 - 11:30
    Mailand vgs.
    08. januar
    12:15 - 15:15
    Lørenskog vgs.
    09. januar
    08:15 - 11:15
    Nadderud vgs.
    09. januar
    12:30 - 15:15
    Rælingen vgs.
    10. januar
    08:00 - 10:55
    Ås vgs.
    10. januar
    12:30 - 15:00
    Frogn vgs.
    11. januar
    08:00 - 11:00
    Rosenvilde vgs.
    11. januar
    12:00 - 15:10
    Bjertnes vgs.
    12. januar
    08:00 - 11:05
    Nesodden vgs.
    12. januar
    12:05 - 13:40
    Roald Amundsen vgs.
    15. januar
    08:30 - 11:30
    Stabekk vgs.
    15. januar
    12:15 - 15:00
    Nesbru vgs.
    16. januar
    08:30 - 11:15
    Vestby vgs.
    16. januar
    12:05 - 15:00
    Ski vgs.
    17. januar
    08:10 - 11:20
    Lillestrøm vgs.
    17. januar
    12:00 - 15:00
    Nannestad vgs.
    18. januar
    08:40 - 11:20
    Jessheim vgs.
    19. januar
    08:25 - 11:00
    Eidsvoll vgs.
    19. januar
    12:00 - 15:00
    Nes vgs.
    22. januar
    08:15 - 11:15
    Halden vgs. (avd. Porsnes)
    22. januar
    12:15 - 14:45
    Greåker vgs. + Kalnes vgs.
    23. januar
    08:30 - 11:30
    Frederik II
    23. januar
    12:15 - 15:30
    St. Olav vgs.
    24. januar
    08:30 - 11:25
    Mysen vgs.
    24. januar
    12:30 - 15:00
    Askim vgs.
    25. januar
    08:20 - 11:00
    Malakoff vgs. (Moss)
    25. januar
    11:00 - 15:00
    Kirkeparken vgs.
    26. januar
    08:15 - 10:30
    Glemmen vgs.
  • Oslo

    Oslo

    11. januar
    08:00-11:00
    Hartvig Nissens skole
    11. januar
    12:00-15:00
    Ulsrud vgs.
    12. januar
    08:00-11:00
    Oslo katedralskole
    12. januar
    12:00-15:00
    Bjørnholt skole
    13. januar
    08:00-12:00
    Rønningen folkehøgskole
    15. januar
    08:00-11:00
    Kristelig gymnasium
    15. januar
    12:00-15:00
    Kuben vgs.
    16. januar
    08:00-11:00
    Blindern vgs.
    16. januar
    12:00-15:00
    Nydalen vgs.
    17. januar
    08:00-11:00
    Elvebakken vgs.
    18. januar
    08:00-11:00
    Lambertseter vgs.
    18. januar
    12:00-15:00
    Fyrstikkalleen skole
    19. januar
    08:00-15:00
    Blinderndagen
    22. januar
    08:00-11:00
    Persbråten vgs.
    22. januar
    12:00-15:00
    Hersleb vgs.
    23. januar
    08:00-11:00
    Stovner vgs.
    23. januar
    12:00-15:00
    Kongshavn vgs.
    24. januar
    08:00-11:00
    Foss vgs.
    24. januar
    12:00-15:00
    Ullern vgs.
    25. januar
    08:00-11:00
    Oslo handelsgymnasium
    25. januar
    12:00-15:00
    Wang toppidrett
    26. januar
    08:00-11:00
    Blinderndagen
    26. januar
    12:00-15:00
    Evalueringsmøte
  • Agder

    Agder

    29. januar
    11:00-14:00
    Setesdal vgs.
    30. januar
    08:00-11:00
    Sam Eyde
    30. januar
    12:00-15:00
    Arendal
    31. januar
    08:00-11:00
    Tvedestrand
    31. januar
    12:00-15:00
    Risør
    01. februar
    08:00-11:00
    Møglestu
    01. februar
    12:00-15:00
    Sørlandet fhs.
    02. februar
    08:00-11:00
    Dahlske
    05. februar
    08:00-11:00
    Kvadraturen vgs.
    05. februar
    12:00-15:00
    Tangen vgs.
    06. februar
    08:00-11:00
    Eilert Sundt vgs., Farsund
    06. februar
    12:00-15:00
    Lister vgs., Flekkefjord
    (+Sirdal og Kvinesdal)
    07. februar
    08:00-11:00
    Vennesla vgs.
    07. februar
    12:00-15:00
    Vågsbygd vgs.
    08. februar
    08:00-11:00
    Mandal vgs. + Søgne vgs.
    08. februar
    12:00-15:00
    Lyngdal kvs.
    09. februar
    08:00-11:00
    KKG
  • Telemark

    Telemark

    22. januar
    08.15-11.00
    Porsgrunn vgs.
    22. januar
    12.25-15.00
    Kragerø vgs.
    23. januar
    08.00-11.10
    Bamble vgs.
    23. januar
    12.45-15.15
    Hjalmar Johansen vgs.
    24. januar
    08.05-11.00
    Skien vgs.
    24. januar
    12.30-15.00
    Notodden
    25. januar
    08.30-10.55
    Kvitsund vgs.
    25. januar
    12.45-15.00
    Vest-Telemark vgs.
    26. januar
    08.10-10.40
    Bø vgs.
    26. januar
    11.30-14.00
    Seljord fhs. +Seljord vgs.
    27. januar
    12.00-14.30
    Sagavoll fhs. +Grenland fhs.
  • Buskerud og Vestfold

    Buskerud og Vestfold

    29. januar
    08.00-11.00
    Akademiet og Heltberg
    30. januar
    08.00-11.00
    Kongsberg vgs.
    30. januar
    12.00-15.00

    Eiker vgs.

    01. februar
    08.00-11.00
    St. Hallvard vgs.
    01. februar
    12.00-15.00
    Lier vgs.
    02. februar
    08.00-11.00
    Rosthaug vgs.
    02. februar
    12.00-15.00
    Ringerike vgs.
    05. februar
    08.00-11.00
    Melsom vgs.
    05. februar
    12.00-15.00
    Skagerak Int. School
    06. februar
    08.00-11.00
    Sande vgs.
    07. februar
    08.00-11.00
    Færder vgs.
    07. februar
    12.00-15.00
    Wang Toppidrett Tønsberg
    08. februar
    08.00-11.00
    Thor Heyerdahl vgs.
    08. februar
    12.00-15.00
    Stavern folkehøgskole
    09. februar
    08.00-12.00      
    Gol videregående skole
  • Hedmark og Oppland

    Hedmark og Oppland

    29. januar
    09:00-12:00
    Trysil vgs.
    30. januar
    08:45-11:45
    Øvrebyen vgs.
    30. januar
    12:30-15:00
    Skarnes vgs.
    31. januar
    11:45-14:45
    Elverum vgs.
    01. februar
    08:00-11:00
    Gjøvik vgs.
    02. februar
    08:00-11:00
    Valdres vgs.
    02. februar
    12:30-14:30
    Dokka vgs.
    05. februar
    08:00-11:00
    Vinstra vgs.
    05. februar
    12:00-15:00 
    Nord-Gudbrandsdal vgs.
    06. februar
    08:00-11:00
    Oppdal vgs.
    07. februar
    11:45-14:45
    Nord-Østerdal vgs.; Midt-Østerdal vgs.
    08. februar
    08:30-11:30
    Ringsaker vgs.
    08. februar
    12:30-15:30
    Stange vgs
    09. februar
    08:00-11:00
    Hadeland vgs.
  • Rogaland

    Rogaland

    22. januar
    12.00-15.00
    Ølen Videregående Skole
    23. januar
    12.00-15.00
    Kopervik Videregående Skole
    24. januar
    Hele dagen
    Haugesundsmesse
    26. januar
    08.00-12.00
    Vågen Videregående Skole
    26. januar
    12.00-15.00
    Sandnes Videregående Skole
    29. januar
    08.00-11.30
    Stavanger Katedralskole
    30. januar
    08.00-12.00
    Øksnevad vgs.
    30. januar
    12.00-15.00
    Gand vgs.
    31. januar
    08.00-12.00
    Bryne vgs.
    01. februar
    08.00-12.00
    Sola vgs.
    02. februar
    08.00-12.00
    St. Svithun vgs.
    05. februar
    12.00-15.00
    Strand vgs.
    06. februar
    09.00-12.00
    St. Olav vgs.
    06. februar
    12.00-15.00
    Wang Videregående Gymnas
    07. februar
    08.00-12.00
    Jåttå vgs.
    08. februar
    08.00-12.00
    Bergeland vgs. 
    08. februar
    12.00-15.00
    Hetland/Godalen vgs.
    09. februar
    08.30-12.00
    Dalane vgs.
  • Hordaland

    Hordaland

    08. januar
    08:00-11:00
    Amalie Skram
    08. januar
    12:00-15:00
    Danielsen vgs + Danielsen intensivgymnas
    09. januar
    08:00-11:00
    Tertnes og U.Phil vgs.
    09. januar
    12:00-15:00
    Bergen Katedralskole 
    10. januar
    08:00-11:00
    Metis 
    10. januar
    12:00-15:00
    Bergen Private Gymnas + Årstad vgs.
    11. januar
    12:00-15:00
    Knarvik vgs.
    12. januar
    08:00-11:00
    Nordahl Grieg vgs.
    12. januar
    12:00-15:00
    Stend vgs. og Krokeide  
    15. januar
    08:00-11:00
    Laksevåg vgs.
    15. januar
    12:00-15:00
    Olsvikåsen vgs.
    16. januar
    08:00-11:00
    Langhaugen vgs .
    16. januar
    12:00-15:00
    Åsane vgs.
    17. januar
    08:00-11:00
    Fyllingsdalen
    17. januar
    12:00-15:00
    Arna + Osterøy
    18. januar
    08:00-11:00
    Sotra vgs. (Sund)
    18. januar
    12:00-15:00
    Sotra vgs. (Bildøy)
    22. januar
    08:00-11:00
    Askøy vgs.
    19. januar
    12:00-15:00
    Fana private gymnas
    22. januar
    08:00-11:00
    Sandsli vgs.
    22. januar
    12:00-15:00
    Slåtthaug vgs.
    23. januar
    08:00-11:00
    Stord og Bømlo vgs.
    24. januar
    08:00-11:00
    Austrheim vgs.
    25. januar
    08:00-11:00
    Os vgs., Os gymnas og Fusa 
    29. januar
    08:00-15:00
    Voss gymnas + Voss vgs.
    30. januar
    08:00-15:00
    Odda vgs.  
    31. januar 
    08:00-15:00
    Øystese + Framnes 
    01. februar
    08:00-15:00
    Kvinnherad vgs.
    02. februar
    08:00-15:00
    St. Paul
  • Sogn og Fjordane

    Sogn og Fjordane

    08. januar Sygna og Høyanger vgs.
    09. januar Sogndal vgs.
    10. januar Årdal vgs.
    11. januar Hafstad, Mo & Øyrane, Sunnfjord FHS
    12. januar Dale vgs.
    13. januar Nordfjord FHS
    15. januar Flora vgs.
    16. januar Firda
    17. januar Måløy vgs., Eid vgs., Fjordane FHS
    18. januar Stryn vgs.
    19. januar Volda
  • Møre og Romsdal

    Møre og Romsdal

    22. januar Ulstein og Herøy
    23. januar
    08:00-11:00
    Ålesund vgs.
    23. januar
    12:00-15:00
    Akademiet Ålesund
    24. januar
    08:00-11:00
    Spjelkavik vgs vgs.
    24. januar
    12:00-15:00
    Haram vgs.
    25. januar Fagerlia og Borgund
    26. januar Stranda, Sykkylven og Vestborg
    29. januar Molde, Fræna, Romsdal, Molde FHS,
    Gjermundnes, Fannefjord og Akademiet VGS Molde 
    30. januar Rauma vgs.
    31. januar Sunndal
    01. februar Surnadal
    02. februar Atlanten vgs., Kr.Sund og Tingvoll vgs.
  • Trøndelag

    Trøndelag

    15. januar
    08:15-11:15
    Thora Storm vgs. og Skansen vgs.
    (Thora Strom er vertskap)
    15. januar
    12:00-15:00
    Heimdal vgs.
    16. januar
    08:15-11:15
    Byåsen vgs.
    16. januar
    08:15-11:15
    Charlottenlund vgs.
    17. januar
    07:40-10:40
    Fosen vgs.
    17. januar Rissa vgs, Åfjord vgs og Leksvik vgs.
    (Åfjord vgs er vertskap)
    18. januar
    08:15-11:30
    Orkdal vgs.
    18. januar
    12:30-15:00
    Skjetlein vgs.
    19. januar
    11:45-15:00
    Røros vgs.
    21. januar
    08:05-11:15
    Tiller vgs.
    21. januar
    12:00-15:00
    KVT vgs.
    22. januar
    08:30-11:30
    Ole Vig, Meråker vgs. og Aglo vgs. 
    (Ole Vig er vertskap)
    22. januar
    12:15-15:15
    Malvik vgs.
    23. januar
    08:15-11:15
    Strinda vgs.
    23. januar
    12:30-15:30
    Trondheim katedralskole
    24. januar
    10:30-13-30
    Guri Kunna vgs., avd. Hitra 
    25. januar
    08:15-11:15
    Melhus vgs.
    25. januar
    12:15-14:30
    Gauldal vgs.
    28. januar
    08:05-11:15
    Levanger vgs.
    28. januar
    12:30-15:30
    Verdal vgs.
    29. januar
    08:30-11:30
    Grong vgs.
    30. januar
    08:15-11:15
    Steinkjer vgs.
    30. januar
    12:30-15:30
    Inderøy vgs., Mære vgs. og Sund fhs.
    (Inderøy vgs er vertskap)
    01. februar
    09:00-12:00
    Ytre Namdal vgs. og Val vgs.
    02. februar
    08:15-11:15
    Olav Duun vgs.
  • Nordland / Troms

    Nordland / Troms

    29. januar Meløy
    30. januar Bodø vgs.
    02. februar Knut Hamsun vgs.
    05. februar Narvik
    06. februar Andøy
    07. februar Sortland vgs.
    Messe
    08. februar Aust-Lofoten vgs.
    Messe
    09. februar Vest-Lofoten vgs.
    Messe
    19. februar Alta vgs.
    20. februar Kvaløya vgs., Kongsbakken vgs.
    21. februar Breivang vgs., Tromsdalen vgs.
    22. februar Stangnes vgs., Heggen vgs.
    23. februar Senja vgs.