NHH Executive webinarer og eventer

NHH Executive webinarer og eventer

Vurderer du videreutdanning – eller er du bare nysgjerrig på faglig påfyll?

Vi arrangerer jevnlig digitale informasjonsmøter, webinarer og eventer som gir deg både innsikt, inspirasjon og muligheten til å bli bedre kjent med NHH Executive og vårt etter- og videreutdanningstilbud.

DIG Summit 2026

Avhengig av ingen: strategi og suverenitet i en ny verdensorden

DIG Summit 2026 setter søkelyset på digital suverenitet, strategisk handlingsrom og ledelse i en tid preget av økende usikkerhet. Gjennom faglige innlegg og samtaler med ledende forskere og næringslivsledere utforskes hvordan virksomheter kan styrke sin robusthet og konkurransekraft.

Dato: 4. november

Program 

DIG Summit 2026. Illustrasjon

Faglig morgen – når kultur driver eller hindrer endring

Velkommen til en faglig morgenøkt, hvor vi setter søkelys på hvordan du kan styrke din kompetanse i et arbeidsliv preget av økende kompleksitet og endringstakt.

Hva kjennetegner kulturer som lykkes med å fornye seg? Og når blir etablerte normer og arbeidsformer en bremsekloss for endring? 

Dato: 11. november, kl. 08:30-10:00
Sted: NHH Campus Oslo, Drammensveien 44

Påmelding

NHH Executive-logo

Kapitalforvaltning

Bli med oss på digitalt informasjonsmøte for Kapitalforvaltning, i samarbeid med Forening for finansfag Norge (FFN).

Få innsikt i hvordan studiumet gir deg en bred kompetanseplattform som forener kunnskap og ferdigheter innenfor moderne kapitalforvaltning.

Dato: 11. november

Påmelding

NHHE_Kapitalforvaltning_16-9_Unsplash.jpg

NHH Styrekonferansen 2026

Styrekonferansen ved NHH samler forskere og erfarne styreledere for å drøfte hvordan kompetanse kan styrke styrets arbeid i en tid preget av endring og usikkerhet.

Konferansen er åpen for alle, men konferansen er særlig relevant for alle som har styreverv eller vil øke kompetansen for å kunne ta fremtidige verv i styrer.

Dato: 11. november

Pris: kr. 850,-

Program og påmelding kommer. Hold av datoen!

NHH Styrekonferansen 2026

KI og teknologistrategi

Bli med på digitalt informasjonsmøte om KI og teknologistrategi.

Få innsikt i hvordan emnet hjelper deg å utvikle en styreklar KI-strategi – steg for steg, fra mulighetsrom og veikart til implementering og governance.

I stedet for å være teknisk, retter programmet søkelyset mot strategi, organisasjonsutvikling og praktisk gjennomføring av KI-initiativer.

Dato: 12. november

Meld deg på her

NHHE_16-9_AI-og-teknologistrategi_Alexander_2025_foto-NHH-Ingunn-M-Gjærde.jpg

Samspill & Ledelse

Bli med oss på digitalt informasjonsmøte om Samspill & Ledelse.

Her får du vite hvordan programmet er lagt opp, hvilke temaer du møter, og hva som gjør det så unikt.

Du får også innsikt i hvordan Samspill & Ledelse kan bidra til din profesjonelle utvikling og gi deg konkrete verktøy for å møte dagens lederutfordringer.

Dato: 18. november

Meld deg på her

NHHE_Samspill-og-ledelse_16-9_AFF.jpg

Vurderer du Executive MBA? Møt oss i Bergen sentrum

Bli med på et fysisk informasjonsmøte om Executive MBA ved NHH. Her får du møte programledelsen og høre mer om hvordan studiet er utviklet for erfarne ledere som ønsker sterkere strategisk forståelse, bredere perspektiver og et verdifullt ledernettverk.

Du får innsikt i det faglige innholdet, hvordan programmet kombinerer strategi, økonomi, ledelse og teknologi, og hvordan studiet er tilrettelagt for ledere i full jobb.

Møtet gir også anledning til å stille spørsmål, møte andre som vurderer Executive MBA, og få et bedre grunnlag for å vurdere om programmet er riktig neste steg i din lederutvikling.

Dato: 30. november, fra kl. 15:30
Sted:
NHH Connect, Jernbanestasjonen

Registrer deg her

NHH Executive MBA-kandidat. Foto: DN Media Studio

Executive MBA

Bli med oss på digitalt informasjonsmøte for Executive MBA .

Få innsikt i hvordan studiet er lagt opp, og hvordan du jobber med reelle problemstillinger underveis. Du får et tydelig bilde av hvordan strategisk tenkning, endringsledelse og innovasjon henger sammen – og refleksjon rundt hva som kreves for å lede i en tid preget av kompleksitet og omstilling.

Dato: 2. desember, fra kl. 11:30

Meld deg på her

Anita Meidell og Eirik Sjåholm Knudsen. Foto: Ingunn Gjærde / NHH

Iverksetting av strategi

Bli med på digitalt informasjonsmøte om Iverksetting av strategi.

Få innsikt i emnets innhold og hvordan det gir praksisnær og forskningsbasert kompetanse. Du får en introduksjon til hvordan strategi kan omsettes til handling i organisasjoner, og hvordan du kan mobilisere mennesker, utvikle organisasjonen og skape varige resultater.

Dato: 3. desember

Meld deg på her

Iverksetting av strategi ved NHH Executive. Foto: JS Enger

Vurderer du Executive MBA? Møt oss i Oslo

Bli med på et fysisk informasjonsmøte om Executive MBA ved NHH. Her får du møte programledelsen og høre mer om hvordan studiet er utviklet for erfarne ledere som ønsker sterkere strategisk forståelse, bredere perspektiver og et verdifullt ledernettverk.

Du får innsikt i det faglige innholdet, hvordan programmet kombinerer strategi, økonomi, ledelse og teknologi, og hvordan studiet er tilrettelagt for ledere i full jobb.

Møtet gir også anledning til å stille spørsmål, møte andre som vurderer Executive MBA, og få et bedre grunnlag for å vurdere om programmet er riktig neste steg i din lederutvikling.

Dato: 15. desember, fra kl. 08:30
Sted:
Drammensveien 44, Oslo

Registrer deg her

NHH Executive MBA-alumna Lesley Gatchalian. Foto: DN Studio/NHH Executive

Kontakt oss

Telefon: +47 55 95 96 00
E-post: executive@nhh.no
Besøksadresse Bergen NHH, Helleveien 30
Besøksadresse Oslo Drammensveien 44

Ansatte ved NHH Executive

blobid0.jpg