Servicesenter

Servicesenter

Servicesenteret har ansvar for informasjon og service til fulltidsstudenter, studie- og karriereveiledning, resepsjonstjenester og ulike arrangement.

Gudmundset_Trude_200px.jpg

Gudmundset, Trude

Avdelingsleiar

Telefon: 55 95 93 46
E-post: Trude.Gudmundset@nhh.no
Ansvar: Servicesenteret
Profilside

Berge_Lisbeth Irene_200px.jpg

BERGE, Lisbeth Irene 

Førstesekretær

Telefon: 55 95 96 52
E-post: Lisbeth.Berge@nhh.no
Ansvar: Førstesekretær
Profilside

Blomberg_Jeanette_200px.jpg

Blomberg, Jeanette

Konsulent

Telefon: 55 95 90 95
E-post: Jeanette.Blomberg@nhh.no
Ansvar: Resepsjon, Post, Onboarding
Profilside

Egesund_Unni_200px.jpg

Egersund, Unni

Førstesekretær

Telefon: 55 95 92 10
E-post: Unni.Egesund@nhh.no
Ansvar: Organisasjonssekretær for studentenebooking for studentene
Profilside

Prestø-Lauvås_Cecilie_200px.jpg

Prestø-Lauvås, Cecilie

Konsulent

Telefon: 55 95 93 81
E-post: Cecilie.Presto-Lauvas@nhh.no
Ansvar: Nettsider, Konferanser, Studentinformasjon
Profilside

Pushkash_Olga_200px.jpg

Pushkash, Olga

Event Manager

Telefon: 55 95 96 29 / 410 69 766
E-post: Olga.Pushkash@nhh.no
Ansvar: Arrangementer
Profilside

Kontakt

Telefon
+47 55 95 90 00
E-post
sc@nhh.no